Kalite Kontrol ve Sertifikalarımız

KALİTE KONTROL VE SERTİFİKALARIMIZ

T.C. Gıda ve Orman Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Yerel Yönetimlerin kontrol ve denetimine tabii firmamız İSO 9001:2008, HACCP, İSO 22000:2005 ve GMP (Good Manufacturing Practice) standartlarındaki kalite yönetim sistemleri ile üretim yapmaktadır. Hammaddelerimizin tamamı özel sertifikalı olarak asya ve avrupa ülkelerinden temin edilmektedir. Dünya sağlık örgütü, Avrupa birliği ile Gıda ve Tarım Bakanlığının pozitif bitki listesinde yer alan ekstreleri ve onaylı gıda hammaddeleri kullanılmaktadır.

İnsan sağlığına ve uluslararası standartlara uygun formüller geliştirmekte, bu konularda müşterilerimize yol göstermekte ve üst düzey standartlara sahip tesisimizde, uygun tekniklerle üretim yapmaktayız. Üretim öncesi hammaddelerin ve üretim sonrası tüm bitmiş ürünlerin kalite denetimi yapılmaktadır. Fason üretim yaptıran müşterilerimizin ürün formüllerini kontrol etmekte, ulusal ve uluslararası standartlara uygun hale getirmekteyiz. Böylece müşterilerimizin ürünlerinin kaliteli ve yasal standartlara uygun olmasını sağlamaktayız.

Üretimlerimiz insan sağlığına ve uluslararası standartlara uygun olması konularında uzman doktor, eczacı, kimya mühendisi ve kalite kontrol uzman kadrolarımız bulunmakta ve daima dolu tutulmaktadır.

Böylece kalite standartlarının gerçek anlamda uygulanmasını güvence altına alınmaktadır.

İşletmemizin sahip olduğu sertifikalar ve uzman kadrosu ürün kalitesinin ve güvenirliğinin teminatıdır.

Tarih: 31/8/2020