Hizmetlerimiz

Kapsül dolum (“00 size” ve “1 size”),
Tablet Press ( 7 mm, 10 mm yuvarlak kalıp, “00 size” kapsül boyutunda caplet kalıp).
Pvc-Alu Blister ambalaj (150 mikron pvc ve 15 mikron alu blister müşterilerimizin isteğine göre çeşitli formda kalıplar yaptırılabilir).
Sachet ambalaj ile toz, granül, tablet, kapsül ve jel formdaki ürünleriniz sachet ambalaj ile kaplanabilir).
Her çeşit sporcu ve özel beslenme amaçlı gıda üretimi.

Likit Dolum 10 cc ile 500 cc arası sıvı dolum.
Müşterilerin istediği etken maddelere göre formüllerin hazırlanması, arge çalışmasının yapılması, laboratuvar üretimlerinin yapılması. Ürün geliştirilmesi ve formülasyon desteği.
Ürün dosyalarının hazırlanması, T.C. Gıda Tarım bakanlığından ürün onaylarının alınması.
Takviye edici gıda ürettirecek müşterilerin, formülasyon, onay dosyası, kutu ve etiket tasarımı, ürünün üretilmesi gibi ihtiyaç duyacağı tüm işlerinin yapılması.

Fason üretim yaptıran müşterilerimize, bitkisel ürün geliştirme, bitkisel formülasyon ve bitkisel ürün hazırlama konularında yardımcı olmaktayız.

Firmamız aynı zamanda fason kapsül dolumu, fason imalat danışmanlığı, bitkisel ürün üretim izni gibi konularda hizmet vermektedir.

Firmamız fason bitkisel ürün üretimi ve bitkisel kapsül dolumu, bitkisel damla, solüsyon ve şurup üretimi yapmaktadır.

Firmamız her tür takviye edici gıda üretiminde danışmanlık, ruhsatlandırma, fason üretim konularında müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Firmamız üretim teknikleri, ürün formülü konularında yılların tecrübesine sahip uzman doktor, eczacı ve kimya mühendisi kadrosuyla fason üretim yaptıracak müşterilerinin her tür sorununu çözme kapasitesine sahiptir.

Müşterilerimizin sahip oldukları fikir veya formüllerin düzeltilip ürün haline dönüştürülmesi, uygun tat ve kokunun saptanması, deneme üretimlerinin yapılması gibi araştırma, geliştirme çalışmalarını yapmaktadır.

Firmamız kapsül formunda takviye edici gıdaların üretiminde, %100 helal belgeli sert jelâtin kapsül ve bitkisel kapsül (Hydroxy propyl methiyl cellulouse) 00-0-1 numaralı kapsüllerin dolumu, ambalajlanması konularında anahtar teslim hizmet vermektedir.

Temmuz 2020 tarihinde açılışını yaptığımız yeni tesisimizde en son teknolojiye sahip dolum ve ambalaj makinalarıyla kapsül, tablet, şase, damla, solüsyon, şurup gibi ürünlerin fason üretimlerini yapılmaktadır.

Firmamız yeni fabrika binası ve teknik makine donanımı yanında, işinin uzmanı personeliyle takviye edici gıda üretiminde müşterilerinin tüm sorunlarını çözmekte ve planlanan tarihte ürünlerini teslim etmektedir.